Vyjádření zastupitelů města Oloví k projektuVyjádření zastupitelů města Oloví k projektu ,,Pošta Patner´´.jpg


Komentáře


 • 25. 9. 2018 23:38
  Odehnal Martin
  Mylné informace???

  Mylné informace??? Pokud by to nebyl pan Sedlák, byl by to nejspíš někdo jiný. Zastupitelstvo nevyužilo před více jak rokem možnost s tím něco udělat, myslím pro dobro a spokojenost občanů města Oloví, a až nyní vydávají nějaké prohlášení.... K čemu? Nebýt údajných "mylných informací", tak se to většina občanů města Oloví ani nedozví.


 • 26. 9. 2018 16:02
  Josef Poch
  Pošta

  Dobrý den.

  Četl jsem toto prohlášení,jakožto asi každý občan ve městě
  a mohu vám sdělit,že z toho nejsem nikterak moudrý.
  Spíše se mi zdá,že se tu jedná o neschopnost a nevoli zastupitelů cokoliv řešit.
  Ono je zrovna před volbami,tak se dosavadní zastupitelé zřejmě jen snaží
  veškerou vinu hodit na Českou poštu a tímto prohlášením zakrýt svou neschopnost,
  aby je občané opět volili.
  Je s podivem,že by Česká pošta nejprve neoslovila Městský úřad,aby se tím mohl zabývat a vyjádřit se,ještě před tím,
  než se o tuto možnost,mít poštu v hospodě,přihlásil p. Sedlák,který tímto
  De facto vydírá občany,svým volebním programem (pokud bude zvolen starostou,zachová stávající poštu tam,kde je)
  a takto chce rozjet svou politickou kariéru !
  SUPER ! Jde opravdu vidět,jak zastupitelé myslí na "blaho" občanů Oloví a hlavně důchodců !

  Děkujeme !


 • 26. 9. 2018 21:08
  Alex
  Posta v Olovi

  Dobry den, nebudu komentovat predvolebni taktiky jednotlivych stran a jedincu,ktere se siri mestem at v jakemkoliv tematu. Nicmene bych rad uvedl nektere skutecnosti,ktere probehly na Zastupitelstvu mesta Olovi na jare roku 2017. Ceska posta od zacatku roku 2017 objizdela jednotlive obce a snazila se je dotlacit do tzv.Projektu posta partner. Cilem Ceske posty bylo snizit jejich naklady a prenest je na jednotlive obce. Samozrejme ze to byla pouze moznost se tohoto projektu zucastnit,nikoliv nutnost ci dokonce povinnost.V pripade, ze obec ci mesto nebude mit zajem se projektu zucastnit,pobocka Ceske posty zustane nadale zachovana v dosavadnim rezimu a v zadnem pripade se nebude rusit. Zastupitelstvo na jare 2017 odsouhlasilo nezucastnit se tohoto projektu jako mnoho dalsich obci. Ceska posta mohla hledat potencialniho partnera do jejich projektu pouze v pripade,ze obec ci mesto bude souhlasit, aby se mesto zapojilo do tohoto projektu,coz mesto na svem zasedani zastupitelstva zamitlo. Ceska posta timto krokem obesla mesto neopravnene a nezakonne.Otazka zni,zda nabidka zucastnit se projektu primarne prisla od Ceske posty ci od soukromeho podnikatele,preci jen jsou volby a lidi poberou vse,ze? Kazdopadne Ceska posta i podnikatelsky subjekt jednali za zady mesta Olovi. Abych to tedy shrnul do jednoduche vety: Mesto nesouhlasilo s projektem Posta partner,tudiz Ceska posta nemela pravo hledat partnera ci akceptovat nabidku od jakehokoliv soukromeho subjektu tuto sluzbu provozovat.


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů