Drobečková navigace

Úvod > Město > Aktuality

Aktuality


Čištění řeky Ohře

Datum konání: 16. 4. 2021 - 18. 4. 2021

CRO_2021_MAS_SOKOLOVSKO_final.jpg


Publikováno 26. 2. 2021 12:31
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Nalezené klíče

Snímek obrazovky 2021-02-24 151046.png


Publikováno 24. 2. 2021 15:11
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Oznámení MěÚ Oloví

oznámení z 15.2.2020.jpg


Publikováno 15. 2. 2021 11:13
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Výzva hejtmana Karlovarského kraje

 

Obrázek1[1].jpg

 

Výzva hejtmana Karlovarského kraje

 

Na základě dnešního apelu ministerstva zdravotnictví, který vychází z kritické situace v lůžkové péči o pacienty s COVID-19 a z epidemiologických dat v našem regionu, se obracím s prosbou na všechny občany Karlovarského kraje, aby na co nejnižší možnou míru omezili pohyb v rámci jednotlivých měst a obcí a před každou ze svých cest zvážili její nezbytnou nutnost. Chápeme, že je třeba se dopravit do práce, k lékaři, případně obstarat základní nákup. Všechny ostatní cesty a setkání ale, prosíme, omezte na minimum. Dospěli jsme do okamžiku, kdy kapacity našich nemocnic a zdravotnických zařízení skutečně nestačí a každá další zátěž může tento stav jen zhoršit.

 

Petr Kulhánek, hejtman Karlovarského kraje

 

S pozdravem

 

Mgr. Jana Pavlíková

tisková mluvčí
oddělení vnějších vztahů a styku s veřejností
odbor kancelář hejtmana


Obrázek1.jpg


Krajský úřad Karlovarského kraje
Závodní 353/88
360 06 Karlovy Vary

tel.: +420 354 222 130

mobil: +420 736 650 308
e-mail: jana.pavlikova@kr-karlovarsky.cz
www.kr-karlovarsky.cz Publikováno 10. 2. 2021 8:19
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Rezervační systém pro testování Covid-19 Karlovarského kraje

Spuštění nového webového Rezervačního systému pro testování Covid-19 Karlovarského kraje pro veřejnost i praktické lékaře

 

Karlovarský kraj spustil provoz online Rezervačního systému pro rezervaci termínů k provedení antigenních POC testů a testů metodou RT-PCR indikovaných lékařem nebo pracovníkem krajské hygienické stanice. Termíny těchto testu si tak nyní může rezervovat každý občan sám nebo praktický lékař může svému pacientovi s vystavením e-žádanky v ÚZIS rovnou rezervovat i termín provedení testu.

 

 

Obyvatelé Karlovarského kraje mají možnost využívat pro rezervaci termínu testu k prokázání přítomnosti koronaviru SARS-CoV-2 nebo jeho antigenu v těle metodou RT-PCR nebo antigenního POC testu nově spuštěný online Rezervační systém pro testování Covid-19 Karlovarského kraje dostupný na adrese:

www.rezervacekk.cz

Rezervační systém pro testování Covid-19 Karlovarského kraje

V rezervačním systému jsou k dispozici obyvatelům Karlovarského kraje i registrovaným praktickým lékařům odběrové kapacity spolupracujících odběrových míst v Karlovarském kraji, které provádí testy na prokázání přítomnosti koronaviru v těle. V následujícím období by se měla nabídka rezervačního systému rozšiřovat o další krajská odběrová místa a o termíny k rezervaci testů metodou RT-PCR pro samoplátce.

Bez provedení předchozí rezervace termínu odběru prostřednictvím Rezervačního systému k testování Covid-19 Karlovarského kraje Vám nebude umožněn vstup do areálu spolupracujícího odběrového místa a nebude Vám zde proveden test na Covid-19.

Žádáme Vás, abyste se na odběr dostavili v přesně rezervovaný čas. Přispějete tak k předcházení vzniku front na odběrovém místě a snižování jeho odběrové kapacity. 

Praktičtí lékaři získají možnost vytvořit rezervaci termínu testu svým pacientům

Registrace praktických lékařů do Rezervačního systému pro testování Covid-19 jim umožňuje jednoduchým způsobem rezervovat termín testu i pro své pacienty rovnou v ordinaci ihned po vystavení e-Žádanky v informačním systému ÚZIS. Rezervační systém pro testování Covid-19 Karlovarského kraje totiž umí přenést data z e-Žádanky do rezervačního formuláře, a tudíž praktický lékař tak již nemusí veškeré osobní údaje svého pacienta zadávat duplicitně do dvou různých systémů a objednané osobě přijde automaticky informační SMS a email, je-li uveden v rezervačním formuláři, s rekapitulací údajů o provedené rezervaci termínu odběru.

Pravidla rezervace termínu k provedení testu Covid-19

 • Každá osoba si současně může rezervovat pouze 1 termín testu metodou POC nebo PCR a to v souladu s platnými pravidly pro provádění těchto testů, které jsou stanoveny mimořádnými nebo krizovými opatřeními Vlády ČR. Rezervace dalšího termínu testu je systémem umožněna až po expiraci aktuálně rezervovaného termínu testu.
 • Bez provedení předchozí rezervace termínu odběru prostřednictvím Rezervačního systému k testování Covid-19 Karlovarského kraje Vám nebude umožněn vstup do areálu spolupracujícího odběrového místa a nebude Vám zde proveden test Covid-19.
 • Rezervace termínu testu nebo i následně provedení testu může být omezeno v souladu s platnými mimořádnými a krizovými opatřeními Vlády ČR nebo požadavky jednotlivých odběrových míst.

Způsob vytvoření rezervace

 • Vaše e-mailová adresa uvedená v registračním formuláři pro veřejnost slouží k zaslání odkazu, kterým je nezbytné do 10 minut potvrdit vytvořenou předrezervaci vybraného termínu a následně k zaslání zprávy s rekapitulací údajů o provedené rezervaci a odkazu k její případné změně nebo zrušení. 

TIP: Pokud nenaleznete potvrzovací email v doručených zprávách do několika minut od provedení předrezervace, zkontrolujte ve svém emailu složky se spamy a hromadnými emaily.

 • Vaše telefonní číslo uvedené v registračním formuláři pro veřejnost slouží k zaslání SMS s rekapitulací údajů o provedené rezervaci a jejích změnách.
 • V případě rezervace termínu testu prováděné přihlášeným lékařem, není vyplnění
  e-mailové adresy podmínkou, ale v případě jejího vyplnění na ni bude doručena zpráva s informacemi o rezervovaném termínu testu a o způsobu jeho změny nebo zrušení.

V případě, že se nemůžete dostavit k provedení testu Covid-19 ve Vámi rezervovaném termínu, zrušte tuto rezervaci prostřednictvím odkazu uvedeného v potvrzovacím
e-mailu, který Vám byl doručen během rezervace termínu testu na Covid-19, případně prostřednictvím operátora Krajského call centra. Uvolníte tak kapacitu pro jiné zájemce o testování. Děkujeme.

Podpora Rezervačního systému pro testování Covid-19 Karlovarského kraje

Nevíte-li si rady s vytvořením rezervace termínu testu Covid-19 v online Rezervačním systému, můžete se i nadále obracet na operátory Krajského call centra. Operátor Vám může pomoci v situaci, kdy se neúspěšně pokoušíte o dokončení rezervace termínu, potřebujete-li důvodně provedení odběru mobilním odběrovým týmem nebo nemáte-li k dispozici e-mailovou adresu apod.

Operátoři Krajského call centra Vám jsou k dispozici na telefonním čísle 950 380 380 každý pracovní den od 8:00 – 15:00.

Operátoři Krajského call centra i veřejnost používají stejný rezervační systém, k dispozici tak mají stejný rozsah volných termínů na jednotlivých odběrových místech. Pokud se Vám nezobrazují volné termíny k rezervaci, pak Vám je tedy nenabídne ani operátor call centra.

Linka 950 380 380 nadále neslouží k rezervaci termínu odběru pro samoplátce RT-PCR testu.

 • Odpovědi na dotazy týkající se cestování, výsledků prováděných testů, rizikových kontaktů, karantény, aktuálně platných mimořádných opatření a dalších témat spojených s koronavirem Vám poskytnou operátoři celostátní linky 1221.
 • V případě zdravotních potíží kontaktujte svého praktického lékaře nebo linku 155.
 • Pomoc při rezervaci termínu na očkování Covid-19 poskytuje občanům Karlovarského kraje asistenční linka na telefonním čísle 607 600 017. Více informací najdete zde. (http://www.kr-karlovarsky.cz/krajske_listy/Stranky/210114-Registrace-ockovani.aspx#.YA7vqi3yrK5)

 

Aktualizované informace o online rezervačním systému pro testování Covid-19 Karlovarského kraje jsou k dispozici v článku na Bezpečnostním portálu Karlovarského kraje. (http://bezport.kr-karlovarsky.cz/informacni-servis/spusteni-noveho-weboveho-rezervacniho-systemu-pro-testovani)

 

 

 1. února 2021 | Autor: HZS Karlovarského kraje

Publikováno 5. 2. 2021 12:24
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Informace- očkování Covid - 19

Informace pro očkované.pdf

Dotazník - souhlas s očkováním.pdf

Otázky a odpovědi registrace 80+.pdf

popis procesu očkování.pdf

postup při nežádoucích účincích.pdf

prioritní skupiny.pdf

Schéma průběh očkování postup.pdf

TZ asistenční linka registrace 80+.pdf


Publikováno 21. 1. 2021 7:50
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Informace k registraci seniorů starších 80 let na očkování proti COVID-19

letak_80_asistencni_linka.jpg


Publikováno 15. 1. 2021 7:10

Olovský občasník zima 2020

Olovsky_obcasnik_zima_2020_web.pdf


Publikováno 8. 1. 2021 9:01
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Úřední hodiny Měú Oloví od 04.01.2021 - 24.01.2021

20210104151229323_0001.jpg


Publikováno 4. 1. 2021 15:09
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Poplatky 2021

Poplatky 2021.jpg


Publikováno 4. 1. 2021 14:57
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář